Heesemann jest znanym i cenionym na rynku producentem maszyn w przemyśle drzewnym. Bazując na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w dziedzinie szlifowania i kalibrowania, w swojej ofercie posiada całą gamę maszyn. Począwszy od podstawowych modeli dedykowanych do mniejszych stolarni na potężnych typowo przemysłowych maszynach kończąc, Heesemann oferuje kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Heesemann HSM

Typoszereg HSM to najnowsza seria podstawowych maszyn Heesemann. Są dostępne w dziewięciu standardowych konfiguracjach, w wersji z dwoma lub trzema taśmami szlifierskimi.

Heesemann MFA Impression

Heesemann MFA Impression oferuje sprawdzoną technologię maszyn przemysłowych dla rzemieślników, firm wykończeniowych i przemysłu w kompaktowej formie oraz korzystnej cenie.

Heesemann MFA 10

Heesemann MFA 10 to wszechstronna maszyna przeznaczona do każdego rodzaju szlifowania materiałów. Dzięki możliwości zamontowania maksymalnie 6 agregatów do szlifowania,

Heesemann LSM 8

Seria Heesemann LSM 8 spełnia najwyższe wymagania pod względem wydajności i nowoczesnej technologii. Dzięki zmiennej konstrukcji modułowej z możliwością zamontowania maksymalnie 6 agregatów

Heesemann BM 8

Używanie maszyn do szczotkowania jest niezbędne w przemyśle meblarskim. Dzięki Heesemann BM 8 można m.in. obrabiać krawędzie materiałów polakierowanych, fazować ostre krawędzie.

Heesemann FBA 8

Dzięki maszynie Heesemann FBA 8 możliwa jest obróbka fornirów o grubości od 0,4 mm do 5 mm. Spełnia ona wszystkie wymagania dotyczące nowoczesnej produkcji forniru.

Heesemann KSA 8

W przypadku potrzeby obróbki materiałów o szerokościach większych niż standardowe, tj. 1600 mm, 2 000 mm, 2 300 mm i 2 600 mm, nasz program oferuje serię maszyn Heesemann KSA 8.